Hizmetlerimiz

Klasik İsveç Masajı

Klasik İsveç Masajı

Sizin için en iyisi

İsveç masajı uzman terapistler ve masörler dışında kişilerin kendi kendilerine veyahut başkalarına uygulayabileceği bir masaj türü değildir. İsveç masajı ile tüm vücudun ya da belirli alanların kan dolaşımını hızlandırıp, boku ve hücresel canlanma gerçekleştirilir. İsveç masajı sayesinde hücre ve dokuların yenilenmesi ve kan dolaşımının hızlandırılmasıyla metabolizmanın da hızlanıp düzenlendiği gözlenmiştir. Aynı zamanda masajla paralel olarak as gerilmelerinde azalma olduğu bilinmektedir.

İsveç masajı genel olarak belirli sağlık problemlerine yardımcı alternatif bir tedavi yönetimi olarak kullanılsa da aynı zamanda son zamanlarda gün içinde yaşanılan gerginlik ve stresin vücuttan atılmasına yardımcı olduğundan tercih edilmektedir.

Aroma terapi ile yenilenin.

AROMATERAPİ NEDİR?
Aromaterapi, bitkilerden elde edilen aromatik-esansiyel- uçucu yağlar ile yapılan doğal terapi yöntemine verilen addır. Aroma sözcüğü güzel-hoş koku anlamına gelir.
Aromaterapide bitkisel öz yağlar kişinin güzelliği, duygusal ve ruhsal sağlığı vücuda çeşitli yöntemler ile uygulanır. Aromaterapi, tamamlayıcı tıp sisteminde kabul gören doğal tedavi yöntemi olarak tanımlanır.

Aromaterapi yönteminde kullanılan aromatik yağların ortalama 5000 yıllık geçmişe sahip olan eski Mısır, Çin ve Hint uygarlıkları tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Romalılar banyo sonrası güzel kokma ve rahatlama amacı ile masaj tekniklerini kullanmışlardır.

Aroma terapi ile yenilenin.
Sporcular için en iyisi

Sporcular için en iyisi

Derin doku masajı ile

Derin Doku Masajı Nedir ve Nasıl Yapılır?
Derin doku masajı isveç masajı ve bali masajı gibi masajların yetersiz kaldığı durumlarda, kulunç ve kas sertleşmelerinin yoğun olduğu kişiler için uygulanan, cilt tabakasının daha derininde bağ dokularını ve derin dokuyu hedef alan ve daha sert basınç uygulanarak yapılan bir masaj türüdür.

Özellikle kasların ve dokuların gevşemesini sağlar ve esneme ile o bölgelerde oluşan ağrıyı tedavi etmek amacıyla uygulanır.

Derin doku masajında tempo düşük basınçlar yüksektir. Hareketler daha yavaş uygulanır çünkü diğer yandan oluşturulan basınç daha güçlüdür. Özellikle sert masajdan hoşlanan ve bu tür masajla rahatlayabilen kişiler için ideal bir masajdır.

Acısız Ağrısız Buz Lazer

8 Seansta istenmeyen tüylerinizden kurtulma garantisi

İstenmeyen tüylerinizden 8 seansta kurtulma garantisi veriyoruz. FDA onaylı Buz Başlıklı IPL lazer epilasyon hizmetimizi, uzman estetisyenlerimizin uygulaması ile  beğenilerinize sunuyoruz. Dilerseniz tek seans uygulama dilerseniz de avantajlı paket uygulamalarımız ve fiyat bilgilerimiz için tıklayınız.

 

 

Acısız Ağrısız Buz Lazer
Sauna & Jakuzi ile Sanus Spa farkını hissedin.

Sauna & Jakuzi ile Sanus Spa farkını hissedin.

Sanus Spa'da bulunan kişiye özel masaj odalarımızdaki sauna ve jakuzi hizmetlerinden faydalanabilir, kendinizi mutlu edebilirsiniz.
Tamamen kişiye özel olup maksimum hijyen kurallları ile temizlenip sterilize edilen tek kişilik saunalarımız ve jakuzilerimiz ile Sanus Spa farkını yaşayacaksınız